Kdy k Vám mohu přijít?
Naše otevírací doba se během roku mění. Můžete si ji prohlédnout v pravé části této stránky.
Mohu přijít jen tak, nebo se musím objednat?
Samozřejmě se k nám můžete přijít podívat bez objednání a zkusit štěstí, ale je lepší se předem objednat. Objednání můžete uskutečnit prostřednictvím telefonního čísla 775 216 174, přes email: sjsemily@seznam.cz, nebo zasláním zprávy přes Facebook.
Kolik lidí se vejde do jeskyně?
Naše solná jeskyně je standartně vybavena pěti polohovatelnými křesílky a v případě zájmu lze přidat šesté křesílko. To znamená, že jeskyně pojme pět až šest dospělých, kteří relaxují a k nim pět detí, které si hrají v soli jako na pískovišti. Pokud budete mít více dětí, předem informujte obsluhu. V takovém případě bude nutné zvýšit intenzitu protékajícího vzduchu skrze filtrační box.
Co si máme obléci?
Pokud se neplánujete v soli vyloženě "rochňat" (i takové máme klienty), tak pro dospělé platí že se není nutné převlékat. Doporučujeme tričko s dlouhým rukávem, nebo lehčí mikinu. U dětí je vhodné mít na převlečení náhradní punčochy nebo tepláky, protože sůl z Mrtvého moře je mastná a oblečení po návštěvě solné jeskyně bude nutné vyprat. Náhradní oblečení si zdarma můžete uschovat v zamykacích skříňkách.
Co si mám vzít na nohy?
Máte více možností, je to jen na Vás. Doporučujeme vzít si s sebou čisté, bílé, bavlněné ponožky, které si po proceduře musíte převléknout, aby se Vám sůl nedostala do obuvi. Další variantou jsou naše jednorázové igelitové návleky, které lze použít přímo na obuv nebo na ponožku. Z hygienických důvodů nelze do jeskyně vstupovat na boso!
Příchod do solné jeskyně.
Procedury začínají v každou celou hodinu. Je důležité dostavit se na proceduru alespoň 10 minut před jejím začátkem. Po vstupu do kavárny zamiřte přímo k baru, kde s Vámi naše obsluha vybere druh hudby, kterou budete chtít poslouchat a v případě první návštěvy dostanete několik instrukcí. Přibližně pět minut před celou, Vás obsluha zavede do jeskyně, kde se usadíte na relaxační, polohovatelná křesílka. Dle Vaší volby obsluha nastaví intenzitu osvětlení a pak už nezbývá než si v klidu vychutnat klima naší jeskyně.
Jak probíhá procedura?
Obsluha vás uvede do prostor solné jeskyně, kde se usadíte do polohovatelných křesílek, která byla vyvinuta pro účely rehabilitačních center. Sami si zvolíte polohu křesílka, která vám nejvíce vyhovuje. Doporučujeme nastavit polohu tak, aby vaše kolena byla v úrovni srdce, tak dochází k nejlepšímu krevnímu oběhu. Za doprovodu příjemné hudby zde budete 45 minut inhalovat unikátní klima naší solné jeskyně. Udává se, že jedna procedura je srovnatelná s účinky až třídenního pobytu u moře.

Jak to u nás chodí?
OTEVÍRACÍ DOBA:
říjen - březen
Po-Pá
10:00 - 18:00
Polední přestávka
12:00 - 13:00
So
zavřeno
Ne
13:00 - 17:00
duben -září
Po-Čt
na objednávku
Pá,So,Ne
zavřeno