zde
Masáže objednávejte přes kontakty solné jeskyně
Kosmetické ošetření
Motto: „ Jsou stovky kožních problémů, ale jen jedna zdravá pleť.“

Hledáte něco mimořádného? Kosmetiku, která zaručuje viditelné zlepšení aktuálního stavu pleti?
Chris Farrell poskytuje celostní kosmetickou péči dle fyziologického konceptu Chris Farrell.
Fyziologická koncepce závisí ve značné míře na vlastní činnosti kůže.
Všechny přípravky kosmetiky Chris Farrell obsahují analogické látky, jaké obsahuje kůže. Produkty jsou vyráběny bez chemických konzervantů, minerálních olejů a vosků. Tato kosmetika je zárukou vyjímečné kvality a je na špičkové úrovni.
Kosmetika
Chris Farrell je velmi účinná v řešení kožních problémů, které mnohé z nás postihují. Dodává pleti harmonii a zdravý vzhled. Jedině zdravá pokožka se dokáže bránit bakteriím, klimatickým změnám a vlivům životního prostředí, kterým je denně vystavena.
Zaměřujeme se na tzv. zážitkovou kosmetiku, kde jak samotný název napovídá, jde nejen o viditelný pozitivní efekt na pleť, ale také o velice příjemný relaxační zážitek z kosmetického ošetření.

Ošetření normální, dehydratované pleti
60 - 90 minut: 600,- Kč
Ošetření je vhodné pro pleť bez větších problémů. Dodává pleti potřebnou hydrataci, kterou ztrácí sluněním, působením vnějších vlivů a nedostatečným pitným režimem. Pleť je po ošetření jemná, rozjasněná a vláčná.
Ošetření smíšené pleti
60 - 90 minut: 600,- Kč
Cílem ošetření je vyrovnat rozdíly smíšené pleti. Mastná i suchá místa pleti vrátit do normálu. Dopomáhá ke správné produkci mazu, stahuje rozšířené póry a navrací potřebné lipidy. Funkce pokožky jsou normalizovány, pleť je rozzářená a hydratovaná.

Ošetření mastné pleti
60 - 90 minut: 600,- Kč
Ošetření reguluje množství mazu a příznivě ovlivňuje rozšířené póry. Pleť se stává matnou, je hluboce vyčištěná a rozjasněná. Urychluje hojení jizev po akné, omezuje tvorbu komedonů a zanícených pupínků. Zároveň pleť nevysušuje. Regeneruje buňky a navrací pleti správné PH.
Ošetření aknózní pleti
60 -90 minut: 600,- Kč
Toto ošetření reguluje tvorbu mazu, urychluje hojení zanícených ložisek a regeneruje poškozenou pleť, mnohdy špatně zvolenými přípravky vysušenou pleť. Vyhlazuje nerovný povrch pleti a příznivě ovlivňuje i staré jizvy po akné

Ošetření suché pleti
60 - 90 minut: 700,- Kč
Ošetření velmi suché a přecitlivělé pleti, které chybí hlavně lipidy, až potom potřebuje posílit a hydratovat. Pokožka často svědí, odlupuje se a pne. Díky tomuto ošetření získá pleť pocit komfortu regenerované pleti a ochranu proti vlivům vnějšího prostředí.
Ošetření zralé pleti
90 minut: 850,- Kč
Zejména po menopauze pleť viditelně ochabuje, ztrácí kolagen a vytváří se hlubší vrásky. Ošetření je určeno pro ženy v nejlepším věku, jsou použity exkluzivní esence, které omlazují a upravují viditelné známky stárnutí. Působí proti procesu stárnutí pleti nejefektivnějšími přírodními látkami ze skupiny fytohormonů. Dochází k regeneraci a stimulaci buněčného metabolismu. Pleť se stává výrazně vyhlazenější, jemnější, tkáň je posílena.
Ošetření popraskané žilky
90 minut: 700,- Kč
Ošetření je určeno pro pleť se sklonem praskání drobných žilek v obličeji. Žilky mají slabší stěny a nejsou schopné odolávat změnám klimatu, přechodům z tepla do zimy apod. Dalším faktorem může být i špatně zvolená kosmetika. Po ošetření je pleť zregenerovaná a k žilkám jsou dopraveny potřebné živiny, pleť okysličená.
Další služby
Barvení řas: 50,- Kč
Barvení obočí: 40,- Kč
Úprava obočí: 50,- Kč
Odstranění nežádoucího ochlupení nad horním rtem: 50,- Kč