Řada přírodní kosmetiky z Mrtvého moře DSM (Dead Sea Mineral) značky Mon Platin, vytvořená na základě unikátních bahenních zdrojů a minerálů Mrtvého moře, umožňuje používat v domácím prostředí preparáty, které v sobě spojují dary přírody a ideální technologie moderní kosmetiky. Portfolio DSM Mon Platin, vytvořené vědci v laboratořích izraelské společnosti
A. Meshi Cosmetics Industries Ltd., je orientováno na všechny, kteří si uvědomují a oceňují význam přírodních komponentů při péči o pokožku. Každý přpravek značky Mon Platin prochází důkladnou kontrolu, což odpovídá stále se zvyšujícím nárokům společnosti na výrobu vysoce kvalitního přírodního zboží pro zdraví a krásu.MON PLATIN DSM
MANAL
Přírodní soli a bahna jsou produkty v přírodním stavu, tj. bez jakýchkoli dalších přísad a příměsí, pouze upravené k prodeji. Z toho důvodu se hodí zejména k preventivně léčebnému použití, tj. ke zmírňování a léčbě kožních problémů. Vzhledem k velké rozmanitosti kožních problémů, jejich původu a způsobů léčby, se doporučuje v závažných případech konzultace s kožním lékařem.

PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ SŮL Z MRTVÉHO MOŘE,
druh "karnelit" obsahuje cca 30% MgCl, 22% KCl, 7% NaCl a řadu stopových prvků, např. brom, zinek, železo apod. 
PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE,
obsahuje cca 10% MgCL, 5% NaCl, 5% CaCl, 1% KCl a opět řadu pro oragnizmus významných stopových prvků.
KOSMETIKA S MINERÁLY MRTVÉHO MOŘE
Na bázi osvědčených účinků minerální soli a bahna z Mrtvého moře byla odborníky našeho partnera v kosmetickém výzkumu vyvinuta celá řada kosmetických výrobků.

V současnosti naše firma certifikovala s kladným výsledkem v ČR celkem 18 různých druhů kosmetických výrobků. Jedná se vesměs o vyzkoušené a osvědčené receptury, které jsou vytvářeny s důrazem na přírodní charakter výrobků a zdůraznění efektu minerální soli.
KOSMETIKA