Peeling a  zábaly těla
Peeling jako takový je znám už po tisíce let. Již ve starověkém Egyptě se požívaly ovocné peelingy pro jejich vyhlazující účinky na pleť. Mezi hlavní účinky patří zlepšení prokrvení pokožky a její oživení. Působí antibakteriálně, dokáže zmenšovat otoky a urychluje spalování tukové vrstvy, napomáhá odbourávat toxiny a volné radikály z pokožky.
Zábal se tradičně používá pro zkrášlení a omlazení pokožky.
Bahno z mrtvého moře je jedinečné díky silné koncentraci soli a minerálních látek. Kombinace a vysoký obsah minerálů v jejich přírodní formě je naprosto unikátní a dosahuje tak skvělých výsledků v péči o pleť, pokožku celého těla a je vyhledávané pro pozitivní účinky při terapii pohybového aparátu. Je velmi oblíbené při zeštíhlujících a anticelulitních procedurách. Urychluje regenerační procesy v buňkách, urychlí rozklad a spalování buněk v podkožní tukové vrstvě.
Marocký černý jíl je exotický jíl, který se před miliony let usazoval v tehdejším moři u pohoří Atlas. Marocké ženy ho užívají místo mýdla a šamponu. Má vynikající čistící účinky. Využívá se k očistným procedurám. Kromě vápníku, fosforu, sodíku a jiných minerálních látek obsahuje mangan železitý což je ojedinělá složka pro svou schopnost absorpce toxinů. Slouží k léčbě kožních onemocnění (ekzémy, lupénka, různé druhy dermatitidy) a při podpůrné léčbě revmatismu.
Skořice má stimulační účinek na lidský bazální metabolismus, při kterém tělo spaluje kalorie pro zajištění základních životních funkcí (např. dýchání a činnost srdce). Stimuluje spalování podkožního tuku a potlačuje záněty. Překonává únavu a dodává tělu energii.
Zázvor podporuje správnou činnost metabolismu a zlepšuje krevní oběh. Působí proti zánětlivě a analgeticky. V kombinaci se skořicí má fantastické podpůrné účinky proti celulitidě a pomáhá při cíleném hubnutí.

Zábal s bahnem z mrtvého moře, peeling celého těla 60 min
Zábal s bahnem z mrtvého moře (dle přání) 30 min
Zábal z marockého černého jílu, peeling celého těla 60 min
Zábal z marockého černého jílu ( dle přání ) 30 min
Skořicovo -zázvorový zábal a peeling celého těla 60 min
Skořicovo -zázvorový zábal 30 min