Péče o tělo
PÉČE O TĚLO
BOLEST V KYČLÍCH
Bolest zmírníte teplým zábalem z minerálního bahna (postup použití bahna obdobný viz revmatická kolena). Už po dvou zábalech pocítíte ústup bolesti. Při zánětech aplikujte bahno pouze za studena (bahno při pokojové teplotě).

PRO UVOLNĚNÍ SVALŮ A KLOUBŮ
Můžete si dopřát teplý zábal z minerálního bahna (postup použití bahna obdobný viz revmatická kolena) nebo koupel s minerální krystalickou solí.

Relaxační koupel: 250-500 g minerální krystalickou solí úplně rozpustíme ve vaně s velmi horkou vodou, kterou pak upravíme na teplotu lidského těla 36-37 ˚C. V lázni relaxujte 15-20 minut, pak se opláchněte vlažnou vodou. Po koupeli již nepoužívejte mýdlo, ani sprchový gel. Na závěr ošetřete celé tělo minerálním tělovým krémem či minerálním tělovým krémem s rakytníkem nebo minerálním tělovým koupelovým olejem či minerálním tělovým masážním krémem. Přikryjte se a asi hodinu odpočívejte. K minerální soli  je možné rovněž přidat uvolňující a zklidňující minerální tělový koupelový olej. Ošetření není vhodné pro lidi trpící křečovými žilami, kardiovaskulárními problémy, vysokým krevním tlakem, a není vhodné pro těhotné ženy. Doporučujeme před použitím konzultaci se svým ošetřujícím lékařem.

Povzbuzující koupel: u povzbuzující koupele je postup zcela stejný, jedině teplota vody by neměla přesáhnout 34 ˚C.

Bahenní zábal: naneste vrstvu minerálního bahna na celé tělo (s výjimkou očí, rtů a genitálii) nebo lokálně a nechejte působit 15-20 minut. Přikryté části je možné vystavit tepelnému zdroji. Poté pečlivě opláchnete vlažnou vodou. Po aplikaci bahna doporučujeme použít minerální Tělovým krém či minerální Tělový krém s rakytníkem nebo minerální Tělový koupelový olej či minerální Avokádový multifunkční krém.
PRO PEVNÁ PRSA
Každý den zpevňujte pokožku minerálním sérem nebo pleťovým tonikem a jemnou masáží si do pokožky vetřete minerální  Krém na oči a krk.

PROTI CELULITIDĚ
Pro pěkné a pevné nohy a zadeček si každý den aplikujte zpevnující tělové máslo proti stárnutí s vitamíny, a jednou týdně si proveďte teplý zábal z minerálního bahna. Účinek zvýšíte tím, že budete pravidelně cvičit a aplikovat minerální gel nebo krém proti celulitidě.